ROS-CZ s.r.o. - Montáž sádrokartonu ROS-CZ s.r.o. - Montáž sádrokartonu

  • RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

    Postavíme Vám rodinný dům přesně podle vašich požadavků a představ, od základové desky včetně přípojek až po variantu na klíč

ROS-CZ s.r.o. - Montáž sádrokartonu

Sádrokarton dokáže vykouzlit z nevyužitých nebytových, nebo půdních  prostorů nové obytné místnosti. Sádrokartonové konstrukce jsou ideálním řešením pro půdní vestavby a bezezbytku splňují všechny požadavky požární odolnosti. Výhodou montáže sádrokartonu je rychlý a suchý proces výstavby. V interiéru tak vytváří příjemné prostředí a klima.

Provádíme dodávku a montáž veškerých sádrokartonových systémů pro široké použití.

Pomocí sádrokartonových desek můžeme rychle, čistě a kvalitně měnit vzhled vašeho bytu nebo kanceláře včetně rozvodů vody a elektřiny. Pomocí sádrokartonu lze velmi jednoduše snížit stropy stropními podhledy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a podlahy, lepit obklady a dlažby.

Výhodou sádrokartonových systémů je úspora nákladů a času, minimální spotřeba vody, energie, minimální plošné nároky, nízká hmotnost, snadné vedení instalací uvnitř příček, rychlá montáž a dokonale hladký povrch.

Montáž sádrokartonu Liberec

Poptáváte montáž sádrokartonu v Liberci? Veškeré zakázky na montáž sádrokartonu realizujeme v Liberci a po dohodě zajistíme stavbu i v jiných lokalitách. Podívejte se na již realizované zakázky v galerii našich referencí a pokud Vás zaujala naše nabídka, kontaktujte nás.

Galerie : Montáž sádrokartonu

Rodinné domy na klíč

stavbarodinnychdomu

Montáž sádrokartonu

sadrokartony

Rozvody - instalace topení

topeni

Rekonstrukce bytů a domů

Rekonstrukce bytů a domů

Elektroinstalace

Elektroinstalace

Rozvody - instalace plynu

Rozvody - instalace plynu

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Půdní vestavby a nástavby

Půdní vestavby a nástavby

Další stavební práce

Další stavební práce

TOPlist

Copyright © 2024. ROS-CZ s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.