ROS-CZ s.r.o. - Nátěry, opravy a zateplení fasády ROS-CZ s.r.o. - Nátěry, opravy a zateplení fasády

  • RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

    Postavíme Vám rodinný dům přesně podle vašich požadavků a představ, od základové desky včetně přípojek až po variantu na klíč

ROS-CZ s.r.o. - Nátěry, opravy a zateplení fasády

Fasáda není jen finální ozdobou domu, ale zároveň chrání Váš dům proti dešti, chladu, hluku a dalším škodlivým vlivům. Pro zdravý život v domě je velmi důležité příjemné vnitřní klima, proto musí fasáda také dýchat.

Naše firma se specializuje na komplexní rekonstrukce fasád včetně zateplení fasád, revitalizace panelových domů či bytových domu a také na nátěry fasád. Jsme připraveni Vám dodat profesionální materiály vhodné, nejenom pro nátěry, opravy či zateplení Vaší fasády.

Při provádění rekonstrukcí a oprav fasád čerpáme z našich dlouholetých zkušeností. Prováděli jsme opravy fasád jak na menších objektech, tak na větších panelových domech.  Opravu fasády a rekonstrukce fasád provádíme komplexně se zajištěním kompletního servisu - zajistíme lešení, klempířské prvky, nátěry i  zateplení.

Nátěry, opravy a zateplení fasády Liberec

Poptáváte nátěr, opravu, nebo zateplení fasády v Liberci? Veškeré zakázky na nátěry, opravy a zateplení fasády realizujeme v Liberci a po dohodě zajistíme tyto práce i v jiných lokalitách. Podívejte se na již realizované zakázky v galerii referencí a pokud Vás zaujala naše nabídka, kontaktujte nás.

Galerie: Nátěry, opravy a zateplení fasády Liberec

Rodinné domy na klíč

stavbarodinnychdomu

Montáž sádrokartonu

sadrokartony

Rozvody - instalace topení

topeni

Rekonstrukce bytů a domů

Rekonstrukce bytů a domů

Elektroinstalace

Elektroinstalace

Rozvody - instalace plynu

Rozvody - instalace plynu

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Půdní vestavby a nástavby

Půdní vestavby a nástavby

Další stavební práce

Další stavební práce

TOPlist

Copyright © 2024. ROS-CZ s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.