ROS-CZ s.r.o. - Rekonstrukce bytů a domů ROS-CZ s.r.o. - Rekonstrukce bytů a domů

  • RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

    Postavíme Vám rodinný dům přesně podle vašich požadavků a představ, od základové desky včetně přípojek až po variantu na klíč

ROS-CZ s.r.o. - Rekonstrukce bytů a domů

Zajistíme kompletní rekonstrukce bytů, kanceláří, rodinných, činžovních i panelových domů. Dále provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen či půdních vestaveb.
Zákazníkovi nabízíme kompletní služby: od konzultací, přes provádění projektu až k vlastní realizaci díla - rekonstrukci bytu nebo domu na klíč.

Provádíme kompletní realizace stavebních zakázek. Zajistíme veškeré bourací práce (včetně změn dispozic), vyzdění nového jádra i jiných nových příček, obložení koupelny i wc obklady, podhledové stropy s bodovým osvětlením a ventilací, nové rozvody vodoinstalace a elektroinstalace, zabudování sanitární keramiky, rovnání podlah v celém bytě, štukování a malování celého bytu, případně další sádrokartonářské práce, pokládku podlahových krytin, nové dveře, případně výměnu starých oken za plastová.

Zajišťujeme všechny stavební práce od drobných úprav až po kompletní rekonstrukce a stavby. Vás starý byt či dům proměníme na moderní a příjemné bydlení.

Rekonstrukce bytů a domů Liberec

Poptáváte rekonstrukci bytu nebo domu v Liberci? Veškeré zakázky na rekonstrukce bytů a domů realizujeme v Liberci a po dohodě zajistíme rekonstrukce bytů a domů i v jiných lokalitách. Podívejte se na již realizované rekonstrukce v galerii referencí a pokud Vás zaujala naše nabídka, kontaktujte nás.

Galerie: Rekonstrukce bytů a domů

Rodinné domy na klíč

stavbarodinnychdomu

Montáž sádrokartonu

sadrokartony

Rozvody - instalace topení

topeni

Rekonstrukce bytů a domů

Rekonstrukce bytů a domů

Elektroinstalace

Elektroinstalace

Rozvody - instalace plynu

Rozvody - instalace plynu

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Půdní vestavby a nástavby

Půdní vestavby a nástavby

Další stavební práce

Další stavební práce

TOPlist

Copyright © 2024. ROS-CZ s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.