ROS-CZ s.r.o. - Naše nabídka ROS-CZ s.r.o. - Naše nabídka

  • RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

    Postavíme Vám rodinný dům přesně podle vašich požadavků a představ, od základové desky včetně přípojek až po variantu na klíč

ROS-CZ s.r.o. - Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč LiberecPostavíme Vám rodinný dům přesně podle vašich požadavků a představ, od základové desky včetně přípojek až po variantu na klíč. Po celou dobu stavby domu jednáte pouze s jedním dodavatelem, veškerou koordinaci prací a řemesel uděláme za Vás. Naprostou většinu prací provádí naši kmenoví zaměstnanci.

Rodinný dům na klíč je komplexní servis od projekčních prací, přes vyřízení stavebního povolení, zhotovení základové desky, napojení domu na inženýrské sítě, až po vlastní výstavbu se závěrečnou kolaudací.

Stavba rodinného domu na klíč je tak ideální, pokud se chcete rovnou nastěhovat do hotového.

Dle dohody lze realizovat také pouze základovou desku, hrubou stavbu, nebo dílčí části stavby.

Číst dál: Rodinné domy na klíč

ROS-CZ s.r.o. - Rekonstrukce bytů a domů

Zajistíme kompletní rekonstrukce bytů, kanceláří, rodinných, činžovních i panelových domů. Dále provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen či půdních vestaveb.
Zákazníkovi nabízíme kompletní služby: od konzultací, přes provádění projektu až k vlastní realizaci díla - rekonstrukci bytu nebo domu na klíč.

Provádíme kompletní realizace stavebních zakázek. Zajistíme veškeré bourací práce (včetně změn dispozic), vyzdění nového jádra i jiných nových příček, obložení koupelny i wc obklady, podhledové stropy s bodovým osvětlením a ventilací, nové rozvody vodoinstalace a elektroinstalace, zabudování sanitární keramiky, rovnání podlah v celém bytě, štukování a malování celého bytu, případně další sádrokartonářské práce, pokládku podlahových krytin, nové dveře, případně výměnu starých oken za plastová.

Zajišťujeme všechny stavební práce od drobných úprav až po kompletní rekonstrukce a stavby. Vás starý byt či dům proměníme na moderní a příjemné bydlení.

Číst dál: Rekonstrukce bytů a domů

ROS-CZ s.r.o. - Nátěry, opravy a zateplení fasády

Fasáda není jen finální ozdobou domu, ale zároveň chrání Váš dům proti dešti, chladu, hluku a dalším škodlivým vlivům. Pro zdravý život v domě je velmi důležité příjemné vnitřní klima, proto musí fasáda také dýchat.

Naše firma se specializuje na komplexní rekonstrukce fasád včetně zateplení fasád, revitalizace panelových domů či bytových domu a také na nátěry fasád. Jsme připraveni Vám dodat profesionální materiály vhodné, nejenom pro nátěry, opravy či zateplení Vaší fasády.

Při provádění rekonstrukcí a oprav fasád čerpáme z našich dlouholetých zkušeností. Prováděli jsme opravy fasád jak na menších objektech, tak na větších panelových domech.  Opravu fasády a rekonstrukce fasád provádíme komplexně se zajištěním kompletního servisu - zajistíme lešení, klempířské prvky, nátěry i  zateplení.

Číst dál:  Nátěry, opravy a zateplení fasády

ROS-CZ s.r.o. - Montáž sádrokartonu

Sádrokarton dokáže vykouzlit z nevyužitých nebytových, nebo půdních  prostorů nové obytné místnosti. Sádrokartonové konstrukce jsou ideálním řešením pro půdní vestavby a bezezbytku splňují všechny požadavky požární odolnosti. Výhodou montáže sádrokartonu je rychlý a suchý proces výstavby. V interiéru tak vytváří příjemné prostředí a klima.

Provádíme dodávku a montáž veškerých sádrokartonových systémů pro široké použití.

Pomocí sádrokartonových desek můžeme rychle, čistě a kvalitně měnit vzhled vašeho bytu nebo kanceláře včetně rozvodů vody a elektřiny. Pomocí sádrokartonu lze velmi jednoduše snížit stropy stropními podhledy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a podlahy, lepit obklady a dlažby.

Výhodou sádrokartonových systémů je úspora nákladů a času, minimální spotřeba vody, energie, minimální plošné nároky, nízká hmotnost, snadné vedení instalací uvnitř příček, rychlá montáž a dokonale hladký povrch.

Číst dál: Montáž sádrokartonu

ROS-CZ s.r.o. - Elektroinstalace

Při práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče, ztráty na majetku a v horších případech i vážné zdravotní úrazy. Využijte proto schopností a dovedností elektrotechniků u elektroinstalací většího či menšího rozsahu!

Zajišťujeme silnoproudé i slaboproudé techniky a neustálým zvyšováním znalostí a kvalifikace našich pracovníků jsme schopni nabídnout našim zákazníkům kvalitní a komplexní služby.

Provádíme dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací. Montáž zařízení EZS, EPS, přístupových a kamerových systémů, dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Rozvody a dodávky televizních a satelitních systémů. Údržbu a správu veřejného osvětlení.

Zajišťujeme údržbu elektroinstalace v bytových domech i průmyslových objektech. Navrhujeme řešení rekonstrukce, nebo opravy elektroinstalace.

Číst dál: Elektroinstalace

ROS-CZ s.r.o. - Půdní vestavby a nástavby

Plánujete využít vaše stávající půdní prostory pro nové byty nebo kanceláře? Uvažujete o zvýšení panelového nebo bytového domu o jedno či dvě podlaží? Realizujeme kompletní dodávku půdních vestaveb i nástaveb na klíč.

Nové půdní byty budujeme v souladu se všemi platnými předpisy a normami. Klademe důraz na snižování energetické náročnosti, aby výsledné bydlení bylo energeticky nenáročné a šetřilo náklady svým majitelům.

Realizaci půdních vestaveb provádíme precizně a důsledně s ohledem na využitelnou plochu půdy. Provádíme montáže sádrokartonových konstrukcí za užití sádrokartonu od renomovaných firem, kterými jsou pravidelně vyškolováni naši pracovníci. Zároveň s realizací půdní vestavby provádíme zateplení půdních prostor, opravy či výměny krovů, montáž střešních oken a kontrolu či opravu střešní krytiny.

Číst dál: Půdní vestavby a nástavby

ROS-CZ s.r.o. - Rozvody - instalace topení

Montáže vytápění zahrnují instalace rozvodů topné vody, montáže topidel a otopných těles, zajištění odtahu spalin od topidel, ale také účinné regulace tepla ve vytápěných místnostech.

Provádíme rekonstrukce i zcela nové instalace rozvodů topení a instalace radiátorů. Rozvody potrubí, opravy potrubí, instalace radiátorů, kompletní realizace podlahových topení. Provádíme montáže plynových, splyňovacích kotlů i kotlů na tuhá paliva. Dodáváme veškerý materiál potřebný pro realizace topení.

Poskytujeme poradenství při výběru topných těles, kotle - jeho druhu a výkonu, ale i ostatních zařízení, které mají vliv na funkčnost celého topného systému.

Číst dál: Rozvody - instalace topení

ROS-CZ s.r.o. - Rozvody - instalace plynu

Provádíme kompletní práce týkající se připojení plynových spotřebičů a instalací plynových rozvodů a potrubí v rodinných domech i průmyslových objektech. Odstraňujeme zjištěné úniky plynu, provádíme opravy a rekonstrukce plynových potrubí, instalujeme nové plynové rozvody.

Máme dlouholeté zkušenosti s montáží plynových rozvodů a spotřebičů. Dobře se orientujeme ve vyhláškách souvisejících s plynovými rozvody a věnujeme velkou pozornost bezpečnosti připojení.

Poskytujeme poradenství při výběru plynových těles, kotle - jeho druhu a výkonu, ale i ostatních zařízení, které mají vliv na funkčnost celého plynového systému.

Číst dál: Rozvody - instalace plynu

ROS-CZ s.r.o. - Další stavební práce

Provádíme další stavební práce s důrazem na kvalitně odvedenou práci a to vždy ke spokojenosti zákazníka. Dáte-li nám důvěru, staneme se vaší pravou rukou v oblasti kompletních stavebních či zednických prací.

Umíme zařídit veškeré stavební povolení, dodat stavební a projekční dokumentace. Přijímáme zakázky na nové objekty, taktéž můžeme pokračovat s prací na rozestavených průmyslových objektech nebo bytových domech, zvládáme i rekonstrukce historických budov.

Naše stavební firma nabízí kompletní řadu stavebních prací:

Číst dál: Další stavební práce

Rodinné domy na klíč

stavbarodinnychdomu

Montáž sádrokartonu

sadrokartony

Rozvody - instalace topení

topeni

Rekonstrukce bytů a domů

Rekonstrukce bytů a domů

Elektroinstalace

Elektroinstalace

Rozvody - instalace plynu

Rozvody - instalace plynu

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Nátěry, opravy a zateplení fasády

Půdní vestavby a nástavby

Půdní vestavby a nástavby

Další stavební práce

Další stavební práce

TOPlist

Copyright © 2024. ROS-CZ s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.